O mnie

Wykonuję kompleksowo profesjonalne projekty wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, w tym gabinetów stomatologicznych i medycznych. Przygotowuję wizualizacje, dokumentację techniczną, harmonogram prac i analizę kosztów realizacji. Priorytetowo traktuję ergonomię wnętrza, czyli proponuję najlepsze rozwiązania funkcjonalne dla konkretnego miejsca. Przeprowadzam gruntowne analizy przedprojektowe. Łączę najnowsze trendy z indywidualną estetyką. Doświadczenie oraz liczne seminaria i szkolenia pozwala zaoferować najwyższy poziom usług i pewność zdrowego domu. Współpracuję z wiodącymi na rynku firmami oferującymi elementy wyposażenia wnętrz oraz branżami istotnymi w procesie projektowania.

Tworzymy przyszłość świadomym wnętrzem.

Harmonijnym otoczeniem wnętrz wpływamy na przyszłość cywilizacji, na nieobliczalne i nieprzewidywalne zmiany. Łączymy materialne i niematerialne wartości inwestycji.

 


Studia w latach 1990-1995 Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Pedagogiczne Studia Podyplomowe Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Mebla u  prof. Zbigniewa Wójcickiego oraz  aneks w Pracowni Malarstwa u prof. Jana Lisa. Projektuję i maluję. Moje obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach między innymi w Polsce i we Włoszech w Turynie i w Rzymie.

Wystawy:

,,Między plamą a kreską” 2007  to tytuł zbiorowej wystawy prac artystów ZPAP Okręgu Warszawskiego, Galeria DAP,

,,Szyfoniera-współczesna interpretacja” projekt mebla i malarstwo, na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej 1996.

Regularnie biorę udział w szkoleniach zawodowych.

Pracowałam również jako wykładowca z programem autorskim, profil-architektura wnętrz w Podlaskim Zespole Szkół Artystycznych.

   Amb   architekt wnętrz ANNA MAZUREK- BALTAZA


PROJEKTY WNĘTRZ WARSZAWA  ARCHITEKT WNĘTRZ